Yönetim Sistemleri Danışmanlığı

Öncelikle firmaların ilgili kuruluşlarından alacakları sertifikalar ve hizmetler firmaların kalite, çevre, ve bir çok alanda uluslararası standartlara ulaşmalarını sağlamakla birlikte, yeni müşteri ve iş ortakları bulunması, ticaret engellerinin aşılması gibi faydaları bulunmaktadır. Ayrıca, bu standartlara uymak, kuruluşların tüm süreçleri ile entegre bir yönetim yaklaşımını ve izlenebilir-iyileştirilebilir Performans Değerlendirilmesini olağan kılmıştır. Aşağıda başlıca hizmet verdiğimiz yönetim sistemleri hakkında bilgi bulunmaktadır.

ULUS Çevre olarak sizlere bu konu üzerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız.


ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Artan müşteri ve yasal gereksinimler, kuruluşlar arasında yüksek kaliteye ihtiyaç doğuruyor. ISO 9001, kuruluşların ihtiyaç duyduğu operasyonel gereklilikleri sağlamak adına güzel bir rehberdir ve uygun bir yönetim sistemleri danışmanlığı faaliyeti ile birlikte firmalarda başarılı ve istikrarlı bir dönüşüm yaşamaktadır. Bu standartlara ulaşmanın ve sürekli iyileştirme göstermenin en etkili yolu, uluslararası kabul görmüş ISO 9001 sertifikasına sahip bir Kalite Yönetim Sistemi'dir.


ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile kuruluşlar, çevre boyutlarını belirleyebilir, riskleri yönetebilir ve bunu sistematik hale getirebilirler. OHSAS 18001 ile birçok ortak madde içeren ISO 14001’in kurulumu ISO 9001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemleriyle eş zamanlı olarak tarafımız tarafından etkin şekilde uygulanmaktadır.


ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, işle ilgili sağlıksızlık (ve yaralanma) risklerini azaltmak ve güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sağlamak için tasarlanmıştır. Uluslararası Çalışma Örgütü'ne göre, her gün 7600'den fazla kişi işle ilgili kazalar veya hastalıklardan ölmektedir. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarından oluşan bir ULUS Çevre komitesi her yıl birçok hayat kurtarmak için çalışmaya başladı.