Hakkımızda

HAYALİMİZ; Çevre Danışmanlık Mevzuatı kapsamında hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, bizimle işbirliği yapan müşterilerimizin tesis ve faaliyetlerine ilişkin tüm gereklilikleri mevzuata uygun, kaliteli, güvenilir, hızlı ve en doğru şekilde yerine getirerek sektöründe en çok tercih edilen, lider, çevre dostu bir kuruluş olmaktır. Biz hayallerimiz doğrultusunda; "Her Proje Benzersizdir." yaklaşımıyla, çözüm ortaklarımızla doğru iletişim kurarak, onların talepleri, hedefleri ve değerleri doğrultusunda daha iyi ve daha temiz bir çevre için hizmet vermeyi benimsiyoruz.


HAKKIMIZDA; Firmamız ULUS ÇEVRE 2013 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bugüne Çevre Mevzuatı kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan tesis ve ilgili faaliyetlerine çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Birçok özel mühendislik hizmeti sunan, yirminin üzerinde teknik personelden oluşan dinamik bir ekipten oluşur. Ekibimizde; çevre mühendisi, makina mühendisi, ziraat mühendisi, jeoloji mühendisi, maden mühendisi, orman mühendisi ve işletmeci yer almaktadır.


ULUS ÇEVRE hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, üst düzey danışmanlarımızla müşterilerimize gösterdiğimiz özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla Çevre Mevzuatı hizmet alanlarında öncü bir firma olmayı ilke belirlemiştir. Firmamız mevzuat ve yenilikleri yakından takip ederek artan sanayileşmeye bağlı olarak günümüzde en çok ihtiyaç duyulan sürdürülebilir çevre için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. En büyük artılarımızdan biri ekibimizin her zaman ve her koşulda ulaşılabilir olmasıdır. Bir diğer güçlü yönümüz de; projeleri planlama aşamasından işletme aşamasına dek ele alarak zorunluluk veya tercih olan birçok mühendislik alanında hızlı çözümler sunabilmemizdir.


ULUS ÇEVRE, kurulduğu günden bugüne, işletmeler, girişimciler, belediyeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, araştırma kuruluşları ve öğrenciler ile yapmış olduğu çalışmalardan büyük keyif almakta ve gurur duymaktadır. Gücümüz, çözüm ortaklarımız ve sorumlu otoritelerle kurduğumuz ilişkilerin kalitesine dayanmaktadır.


Kısaca; hedefimiz ana faaliyet alanlarımızda hızlı, güvenilir, çevre dostu ve kaliteli hizmet verebilen; bu sayede sektöründe en çok tercih edilen kuruluşlardan bir tanesi olmaktır.

VİZYON

Güvenilirlik, mükemmellik ve yüksek kalite standartları için çaba göstermek kurum kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. Gelişen dünyada ki en büyük hedefimiz Sürdürülebilir Çevre ilkesi ve Kaliteli Hizmet anlayışımızla hizmet verdiğimiz tesislerimizin doğayla uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayarak ülkemizin ve dünyanın daha temiz bir geleceğe kucak açmasına katkı sağlamaktır. ULUS ÇEVRE olarak müşterilerimize doğru ve tarafsız hizmet sunmayı amaçlarken, hem müşterilerimiz ile uzun süren ilişkiler kurmayı hem de çalıştığımız ve yaşadığımız bölgeye olumlu katkılar sağlamayı hedeflemekteyiz. Firmamız;

  • Müşterilerimize Çevre Bilinci aşılamak ve çevreye etkisi olan tüm faaliyetlerin çevresel etkilerini ilgili mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak değerlendirmek.
  • Doğal kaynakların daha kontrollü ve akıllı bir şekilde kullanımını sağlamak, doğaya verilen zararı en aza, mümkünse sıfıra indirmeyi sağlamak.
  • Güncel bilgiler ışığında çevre kirliliğinin önlenmesini, kontrol altına alınmasını ve çevre şartlarının iyileştirilmesini amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Objektif kararlar alan, akılcı, üretken, özgüveni yüksek çalışanlarımız eşliğinde sorumluluklarının bilincinde olan yönetim anlayışımızla, müşterilerimizin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alarak değerlendiren müşteri odaklı hizmet anlayışı sunmaktır.

0

0

0

0

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz arasında:

  • Çevre ve Güvenlik,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Gizlilik ve tarafsızlık,
  • Hizmetlerimizi sürekli iyileştirme ve geliştirme,
  • İyi yetişmiş ve çalışkan insan kaynağı,
  • Dürüstlük yer almaktadır.